Ray Kindergarten Eroilor
ADRESA ISJ NR. 3384/05.05.2016

Ray Kindergarten Eroilor

Gradinita "Ray Kindergarten" se pregătește pentru inaugurarea celui de-al doilea sediu in Pitești, pe strada Eroilor.

Va invitam sa fiti alaturi de noi si sa ne ajutati sa crestem sanatos!

ADRESA ISJ NR. 3384/05.05.2016

GPP RAY KINDERGARTEN ESTE UNITATE DE INVATAMANT PRESCOLAR ACREDITATA  PRIN OMECS 4498/02.09.2014.

LA NIVELUL UNITATII SUNT INREGISTRATI 84 DE PRESCOLARI IN SIIIR

IN ANUL 2016 FINANTAREA DE BAZA DIN SUME DEFALCATE DIN TVA VOR FI FOLOSITE PENTRU PLATA SALARIILOR, A BUNURILOR SI A SERVICIILOR CONFORM ADRESEI AFISATE IN GALERIA FOTO.

Zero zahar!

Incepand cu anul scolar 2015-2016, retetele folosite in meniurile copiilor nu contin zahar alb.

Fotografiile de la serbarea de Craciun 2014

Dragi parinti,

Va anuntam cu placere ca puteti vizualiza toate fotografiile de la serbarea din 19 decembrie 2014 pe site-ul:  www.webalbum.ro cu urmatoarele parolele corespunzatoare grupei din care face parte copilul dvs:

- pentru Germana parola este: germana2014ray

- pentru grupa Albinutelor parola estealbinute2014ray

- pentru grupa Puisorilor parola estepuisori2014ray

- pentru grupa Iepurasilor parola esteiepurasi2014ray

- pentru grupa Fluturasilor parola este: fluturasi2014ray

- pentru grupa Buburuzelor parola este:  buburuze2014ray

- pentru grupa Stelutelor parola este:  stelute2014ray

Fotografii - 6,7 Iunie 2014

Dragi parinti,

Va anuntam cu placere ca puteti vizualiza toate fotografiile de la serbarea din 6,7 iunie 2014 pe site-ul:  www.webalbum.ro cu urmatoarele parolele corespunzatoare grupei din care face parte copilul dvs:

- pentru Germana: germana2014

- pentru grupa Albinutelor: albinute2014

- pentru grupa Puisorilor: puisori2014

- pentru grupa Iepurasilor: iepurasi2014

- pentru grupa Fluturasilor: fluturasi2014

- pentru grupa Buburuzelor:  buburuze2014

- pentru grupa Stelutelor:  stelute2014

Fotografiile de la serbarea de Craciun 2013

Dragi parinti,

Va anuntam cu placere ca puteti vizualiza toate fotografiile de la serbarea de Craciun pe site-ul: www.webalbum.ro cu urmatoarele parolele corespunzatoare grupei din care face parte copilul dvs:

- pentru Germana: rkg-germana

- pentru grupa Albinutelor: rkg-albinute

- pentru grupa Puisorilor: rkg-puisori

- pentru grupa Iepurasilor: rkg-iepurasi

- pentru grupa Fluturasilor: rkg-fluturasi

- pentru grupa Buburuzelor:  rkg-buburuze

- pentru grupa Stelutelor:  rkg-stelute

Vizualizare placuta!

Fotografiile de la serbarea de sfarsit de an

Dragi parinti,

Va anuntam cu placere ca puteti vizualiza fotografiile de la serbarea de sfarsit de an pe siteul www.webalbum.ro folosind unul din codurile:

- pentru grupa Stelutelor: GR_Stelutelor

- pentru grupa Albinutelor: GR_Albinutelor

- pentru grupa Iepurasilor: GR_Iepurasilor

- pentru grupa Puisorilor: GR_Puisorilor

- pentru grupa Buburuzelor: GR_Buburuzelor

- pentru grupa Fluturasilor: GR_Fluturasilor

Fotografii Craciun 2012

Dragi parinti,

Va anuntam cu placere ca puteti vizualiza pozele de la serbarea de Craciun pe www.webalbum.ro folosind unul din codurile:

- pentru grupa Stelutelor: RKG01-2012,

- pentru grupa Albinutelor: RKG02-2012,

- pentru grupa Iepurasilor: RKG03-2012,

- pentru grupa Puisorilor: RKG04-2012,

- pentru grupa Buburuzelor: RKG05-2012

- pentru grupa Fluturasilor: RKG06-2012

Vizualizare placuta!

WebAlbum.ro prin www.comandapoze.ro (banerul de sus) va pune la dispozitie posibilitatea de a comanda, din acest eveniment, fotografii pe hartrie foto mata sau lucioasa.

Fotografiile vor fi procesate de laboratorul Foto FUJI Liberty Concord (bloc Mobilux, parter, vis-a-vis de Prefectura). Tot de aici vor putea fi ridicate si pozele comandate.

Pretul fotografiilor comandate prin serviciul comandapoze.ro este 0.6RON pentru formatul normal 10/15 (pret redus fata de pretul normal al magazinului 0.75RON)

Pentru a usura folosirea softului am realizat un mic ghid de comanda intuitiv, cu poze explicative, care sa vina in ajutorul dvs, disponibil AICI. Totusi daca aceasta documentatie nu a fost suficienta puteti suna la 0744.606.805 sau 0728.851.839 unde aveti suport online 24/24ore.

Poze serbare Craciun 2011

Dragi parinti,

puteti vizualiza pozele de la serbarea de Craciun pe www.comandapoze.ro la sectiunea galerie foto.

Rezultate Concurs Piticot

Dragi parinti, rezultatele de la Concursul Piticot, editia noiembrie 2011, vor fi afiste la sediul gradinitei in data de 05.12.2011. Mult succes!

In astreptarea Mosului!

In asteptarea Mosului, copiii de la Ray Kindergarten pregatesc un program artistic plin de surprize, la care va invitam sa luati parte pe data de 22.12.2011 in incinta Teatrului Aschiuta Pitesti.

Un gand bun la inceput de an scolar!

Mult succes in noul an scolar va ureaza colectivul " Ray Kindergarten"!

Cursuri de inot la gradi!

Dragi parinti va anuntam ca pe perioada verii cursurile de initiere inot se continua la piscina proprie.

Happy Birthday!!!

In luna mai, Alex, Stefan, Adi, Eric, Amelia, Ruxy, Sofia, David si Alicia isi vor sarbatori ziua de nastere! Le dorim un calduros “La multi ani”, sa fie veseli si voiosi si sa aiba o aniversare nemaipomenita!

aniversare nemaipomenita!